Apartmán č.1

team

Max. 5 osob

baby-shower
toilet-paper
internet
kouření
Bez psů

Apartmán o velikosti 44 m² má dvě ložnice s maximální kapacitou 5 osob bez přistýlky. První ložnice disponuje manželskou postelí, ta druhá třemi jednolůžky. Každá ložnice je vybavena, WIFI připojením, Smart TV a úložným nábytkem. Samozřejmostí je vlastní koupelna a toaleta.

Cena pronájmu

Cena apartmánu je stejná i pro obsazení pokoje menším počtem osob. K tomu, aby se ubytování v daném týdnu uskutečnilo, je třeba penzion obsadit min. 10 osobami (viz. celková obsazenost penzionu). Závaznou rezervaci pokoje provedeme po obdržení rezervačního poplatku ve výši 2000 Kč na náš bankovní účet (info k platbě obdržíte e-mailem).

Letní sezóna 1.6. do 30.9. | Zimní sezóna 1.12 do 30.3.

Týden (So-So) Víkend Akce penzion
14000 Kč
7000 Kč
Dohodou

Ubytování mimo sezónu

Týden (So-So) Víkend Akce penzion
12600 Kč
6200 Kč
Dohodou

Kalendář obsazenosti

Toto je kalendář obsazenosti pouze pro tento apartmán. Pokud zde bude Vámi požadovaný termín obsazen, podívejte se na obsazenost ostatních pokojů zde.

Rezervační formulář

Upozornění: Odesláním níže uvedeného formuláře není rezervace závazná. Jedná se pouze o poskytnutí informace a zájmu k ubytování v daném termínu. Závaznou rezervaci uskutečníme až po odsouhlasení podmínek k ubytování a připsání rezervačního poplatku na účet pronajímatele. Děkujeme za pochopení.