Apartmán č.3+č.4

team

Max. 6 osob

cooking

Kuchyňka

baby-shower
toilet-paper
internet
kouření
Bez psů

Apartmán o velikosti 33 m² s kapacitou až 6 osob vznikl spojením pokojů č.3 a č.4. Pro větší komfort disponuje první ložnice manželskou postelí, jedním jednolůžkem, koupelnou, sprchovým koutem, toaletou, Smart TV a kvalitním WIFI připojením. Ta druhá je vybavena dvěma jednolůžky, plnohodnotnou kuchyňkou a myčkou.

Cena pronájmu

Cena apartmánu je stejná i pro obsazení pokoje menším počtem osob. K tomu, aby se ubytování v daném týdnu uskutečnilo, je třeba penzion obsadit min. 10 osobami (viz. celková obsazenost penzionu). Závaznou rezervaci pokoje provedeme po obdržení rezervačního poplatku ve výši 2000 Kč na náš bankovní účet (info k platbě obdržíte e-mailem).

Letní sezóna 1.6. do 30.9. | Zimní sezóna 1.12 do 30.3.

Týden (So-So) Víkend Akce penzion
14300 Kč
7200 Kč
Dohodou

Ubytování mimo sezónu

Týden (So-So) Víkend Akce penzion
13700 Kč
6800 Kč
Dohodou

Kalendář obsazenosti

Toto je kalendář obsazenosti pouze pro tento apartmán. Pokud zde bude Vámi požadovaný termín obsazen, podívejte se na obsazenost ostatních pokojů zde.

Rezervační formulář

Upozornění: Odesláním níže uvedeného formuláře není rezervace závazná. Jedná se pouze o poskytnutí informace a zájmu k ubytování v daném termínu. Závaznou rezervaci uskutečníme až po odsouhlasení podmínek k ubytování a připsání rezervačního poplatku na účet pronajímatele. Děkujeme za pochopení.