Apartmán č.5

team

Max. 2 osoby

baby-shower
toilet-paper
internet
kouření
Bez psů

Apartmán o velikosti 13 m² má jednu ložnici s maximální kapacitou 2 osob bez přistýlky. Disponuje 2x jednolůžkem. Je vybavena, WIFI připojením, Smart TV a úložným nábytkem. Sprcha a toaleta je na chodbě hned naproti dveřím apartmánu.

Cena pronájmu

Cena apartmánu je stejná i pro obsazení pokoje menším počtem osob. K tomu, aby se ubytování v daném týdnu uskutečnilo, je třeba penzion obsadit min. 10 osobami (viz. celková obsazenost penzionu). Závaznou rezervaci pokoje provedeme po obdržení rezervačního poplatku ve výši 2000 Kč na náš bankovní účet (info k platbě obdržíte e-mailem).

Letní sezóna 1.6. do 30.9. | Zimní sezóna 1.12 do 30.3.

Týden (So-So) Víkend Akce penzion
7200 Kč
3100 Kč
Dohodou

Ubytování mimo sezónu

Týden (So-So) Víkend Akce penzion
6500 Kč
2900 Kč
Dohodou

Kalendář obsazenosti

Toto je kalendář obsazenosti pouze pro tento apartmán. Pokud zde bude Vámi požadovaný termín obsazen, podívejte se na obsazenost ostatních pokojů zde.

Rezervační formulář

Upozornění: Odesláním níže uvedeného formuláře není rezervace závazná. Jedná se pouze o poskytnutí informace a zájmu k ubytování v daném termínu. Závaznou rezervaci uskutečníme až po odsouhlasení podmínek k ubytování a připsání rezervačního poplatku na účet pronajímatele. Děkujeme za pochopení.