Apartmán č.6

team

Max. 3 osoby

baby-shower
toilet-paper
internet
kouření
Bez psů

Apartmán o velikosti 17 m² má jednu ložnici s maximální kapacitou 3 osob bez přistýlky. Je zde jedna manželská postel a 1x jednolůžko. Ložnice je vybavena, WIFI připojením, Smart TV a úložným nábytkem, koupelnou a toaletou.

Cena pronájmu

Cena apartmánu je stejná i pro obsazení pokoje menším počtem osob. K tomu, aby se ubytování v daném týdnu uskutečnilo, je třeba penzion obsadit min. 10 osobami (viz. celková obsazenost penzionu). Závaznou rezervaci pokoje provedeme po obdržení rezervačního poplatku ve výši 2000 Kč na náš bankovní účet (info k platbě obdržíte e-mailem).

Letní sezóna 1.6. do 30.9. | Zimní sezóna 1.12 do 30.3.

Týden (So-So) Víkend Akce penzion
10450 Kč
5000 Kč
Dohodou

Ubytování mimo sezónu

Týden (So-So) Víkend Akce penzion
9200 Kč
4300 Kč
Dohodou

Kalendář obsazenosti

Toto je kalendář obsazenosti pouze pro tento apartmán. Pokud zde bude Vámi požadovaný termín obsazen, podívejte se na obsazenost ostatních pokojů zde.

Rezervační formulář

Upozornění: Odesláním níže uvedeného formuláře není rezervace závazná. Jedná se pouze o poskytnutí informace a zájmu k ubytování v daném termínu. Závaznou rezervaci uskutečníme až po odsouhlasení podmínek k ubytování a připsání rezervačního poplatku na účet pronajímatele. Děkujeme za pochopení.